از کلیه پژوهشگران گرامی دعوت می شود که نتایج خود را در قالب مقاله و پوستر به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. نظر به حجم کاری بالای هیأت داوران برای بررسی مقالات در روزهای نزدیک به برگزاری کنفرانس خواهشمند است اثار خود را هرچه سریعتر به دبیرخانه کنفرانس ارسال فرمائید. مراحل ارسال مقالات به قرار زیر می باشد:
  1. ثبت نام اولیه (رایگان): نویسندگان محترم به منظور ارسال مقاله باید ابتدا فرم ثبت نام را از سایت کنفرانس دریافت کرده و پس از تکمیل آنرا به آدرس ایمیل دبیرخانه (conference@modiriatsakht.com) ارسال نمایند.
  2. اصل مقاله: پس از تکمیل نگارش مقاله با رعایت فرمت آثار که در قسمت شیوه نامه تهیه مقاله به آن اشاره شده است، نویسنده میبایست فایل PDF مقاله را به ایمیل دبیرخانه ارسال نماید.
  3. پذیرش اولیه و تعیین نوع مشارکت: پس از دریافت مقالات، آثار برای بررسی در اختیار هیأت داوران قرار خواهد گرفت. پس از تأیید داور مربوطه مقاله بر مبنای کیفیت به یکی از دو صورت ارائه شفاهی و یا نمایش پوستر مورد پذیرش قرار می گیرد.
  4. ثبت نام نهایی و پرداخت: پس از پذیرش اولیه مقاله نویسندگان میبایست مطابق جدول هزینه ها (در اینجا ببینید) نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایند.
  5. اصلاحات: در صورت پذیرش مقاله نویسنده موظف است اصلاحات خواسته شده از جانب داوران را اعمال نموده و نسخه نهایی را بصورت دو فایل Word و PDF هرچه سریعتر به دبیرخانه ارسال نماید. کلیه نویسندگان مقالات به منظور دریافت گواهینامه پذیرش مقاله و قرار گرفتن آثار در کتابچه خلاصه مقالات کنفرانس تا پایان دی ماه فرصت دارند که نسخ نهایی آثار خود را به دبیرخانه ارسال نمایند. 
  6. فایل ارائه شفاهی و پوستر: نویسنده میبایست بر اساس زمانبندی ارائه شده که از طریق ایمیل به اطلاع ایشان خواهد رسید فایل ارائه شفاهی (PowerPoint) یا فایل تصویری (JPEG) پوستر خود را مطابق فرمت مصوب به دبیرخانه ارسال نماید.
  7. چاپ در ژورنال ها: درصورت برگزیده شدن مقاله جهت چاپ در یکی از ژورنالهای همکار کنفرانس از طرف دبیرخانه با نویسنده مسئول تماس گرفته خواهد شد.
در پایان با توجه به ظرفیت محدود پذیرش مقاله از نویسندگان محترم تقاضا می گردد سریع تر اقدام به ثبت نام و ارسال آثار خود برای ارائه در کنفرانس نمایند.