شرکت‌ها و سازمان‌های پیشرو در جهان، همواره با حضور در رویدادهای اجتماعی و علمی، ضمن حمایت از پژوهش و تحقیق در جامعۀ دانشگاهی که باعث نوآوری و ایجاد فناوری‌ها و درنهایت پیشرفت علمی جامعه می‌شود، با معرفی خود به‌عنوان سازمانی حامی و ایجاد حسّ اعتماد در مخاطبان و شرکت‌کنندگان، می‌توانند به سودآوری پایدار و درازمدت دست یابند. حضور فعال در رویدادهای علمی، کاربردی و توسعه‌ای مهندسی مدیریت ساخت و پروژه کشور، جایگاهی ارزشمند و مطلوب برای معرفی دستاوردها و خدمات و فعالیت‌های سازمان‌های دولتی و خصوصی، شرکت‌های خصوصی، شرکت‌های تولیدی و پیمانکاری و مؤسسه‌های جامعه بزرگ صنعت ساخت کشور است.

ازسوی دیگر، برگزاری گردهمایی‌های تخصصی با خروجی‌های کاربردی و کیفیت مطلوب و مدنظر جامعه صنعت ساخت کشور، از طریق سازماندهی سخنرانی‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی ارزشمند و سخنرانی‌های کلیدیِ کارآمد در سطوح عالی، معمولاً هزینه‌های هنگفتی به‌همراه دارد که درعمل، برگزاری آن را بدون حمایت متولّیان این صنعت غیرممکن می‌سازد. ازاین‌رو، با دو رویکرد تأمین هزینه‌های برگزاری این رویداد بزرگ، با کیفیت مطلوبِ جامعه صنعت ساخت، و همچنین معرفی دوچندانِ نهادهای حامی «دومین کنفرانس ملی مدیریت ساخت و پروژه» و حضور گستردۀ نهادهای مرتبط به‌عنوان حامیان مالی، دبیرخانۀ  امکان حمایت مالی با ارائه تسهیلات متفاوت را در سطوح مختلف مهیا کرده است. نهادها و شرکت های علاقه‌مند می‌توانند ضمن مطالعه تسهیلات ارائه‌شده در هریک از سطوح مندرج در جدول خدمات، پس از انتخاب ردۀ حمایت مالی، فرم ویژۀ حامیان مالی را تکمیل کرده و مبلغ حمایت مالی مدنظر را پرداخت کنند. بدیهی است مجریان کنفرانس با توجه به میزان حمایت مالی، تسهیلات درخور توجه و مناسبی برای حامیان درنظر گرفته‌اند.

سطوح حامیان مالی

 

سطوح حامیان مالی کنفرانس

میزان حمایت (ریال)

سطح الماس

30 میلیون

سطح طلایی

20 میلیون

سطح نقره ای

10 میلیون

سطح برنزی

5 میلیون

خدمات کنفرانس به حامیان مالی

 

بسته به سطح حمایت مالی انجام‌شده خدمات و امتیازاتی به حامیان محترم کنفرانس عرضه خواهد شد که در جدول زیر آورده شده است. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه حمایت از این کنفرانس با شماره 09301881996 تماس حاصل فرمایید.

ردیف

امتیازات ارائه شده توسط دبیرخانه کنفرانس

سطح الماس

سطح طلایی

سطح نقره ای

سطح برنزی

1

امکان ارائۀ سخنرانی ۱۵دقیقه‌‌ای در نشست اصلی یا در میزگرد دانشگاه و صنعت

 

-

-

-

2

پخش فیلمک تبلیغاتی سازمان حامی، قبل از سخنرانی اصلی

 

30 ثانیه

15 ثانیه

-

-

3

درج تیزر تبلیغاتی حامی، در لوح فشردۀ کنفرانس

-

-

4

درج آرم حامی در استند خوش‌آمدگویی سالن اصلی و پنل اصلی

-

5

درج آرم سازمان حامی، در لوح تقدیرها

-

6

حضور نمایندگان شرکت حامی در کنفرانس به‌صورت رایگان

3 نفر

2 نفر

1 نفر

1 نفر

7

درج آرم شرکت حامی، در تارنمای اختصاصی کنفرانس و امکان پیونددادن به آن

 

8

درج آرم شرکت حامی، در کتابچه خلاصه مقالات کنفرانس

 

9

قراردگرفتن بروشور تبلیغاتی شرکت حامی، در پکیج هدایای کنفرانس

 

10

اعلام نام سازمان حامی توسط مجری برنامه، به‌عنوان حامیان برتر کنفرانس

11

تقدیر و تشکر همراه با اهدای تندیس و لوح ویژه

تندیس

تندیس

لوح

لوح

نمایشگاه جانبی و تبلیغات

 

جهت جلب مشارکت بیشتر اهالی صنعت در برگزاری این کنفرانس علاوه بر خدمات ارائه شده در جدول فوق، نمایشگاه جانبی از دستاوردهای صنعت راه و ساختمان نیز در حاشیه کنفرانس برگزار خواهد شد که شرکت‌کنندگان در ساعات پذیرایی و آزاد می‌توانند از آن بازدید نمایند. این نمایشگاه فرصت مناسبی جهت ارتباط با مخاطبان برای شرکت های فعال در زمینه های مختلف صنعت ساخت بوجود می آورد. در این نمایشگاه امکانات اولیه جهت معرفی محصولات و خدمات حامیان درجمع متخصصین و مسئولان صنعت ساخت کشور از قبیل میز و کابل برق در اختیار غرفه داران قرار داده خواهد شد. 

اهمیت تبلیغات برای حامیان محترم بر ما پوشیده نیست و در این راه، پویش‌های تبلیغاتی گسترده‌ای قبل از شروع نمایشگاه تخصصی و کنفرانس و همچنین در مدت‌زمان برگزاری این رویداد مهم تدارک دیده‌ شده است. در این راستا سعی بر آن است که بیشترین تعداد شرکت کننده در کنفرانس را از سرتاسر کشور جذب کنیم. برای نیل به این هدف فعالیتهای زیر صورت در دست اقدام می باشد:

  • تبلیغات دیداری و شنیداری گسترده و متنوع
  • دعوت از مسئولین صنعت ساخت به‌ برای حضور در افتتاحیه کنفرانس (بخصوص از اداره راه و شهرسازی استان تهران)
  • دعوت‌ مدیران عامل بخشهای دولتی و خصوصی مرتبط
  • دعوت از تجّار و اصحاب رسانه
  • دعوت از اساتید و دانشجویان سراسر کشور 
  • انتشار پوستر و بروشور جهت معرفی کنفرانس و نمایشگاه جانبی با درج لوگوی حامیان
  • ارسال صدها ایمیل قبل از برگزاری و در طول مدت برگزاری نمایشگاه و کنفرانس جهت اطلاع رسانی در مورد برگزاری کنفرانس و اخبار مرتبط
  • اطلاع رسانی موثر به مخاطبان از طریق وبسایت کنفرانس و نمایش لوگوی حامیان با قابلیت لینک شدن به وبسایت ایشان