درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در مسابقات جهانی IEEEXTREME

Connect & Construct Summit @ Autodesk University 2017
27/10/2017
چهارمین کنفرانس مدیریت ساخت و پروژه
27/10/2017
نمایش همه مطالب

درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در مسابقات جهانی IEEEXTREME

اشتراک گذاری

دانشجویان عضوIEEE دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی مقام اول مسابقات IEEEXTREME را بین واحد های دانشگاه آزاد اسلامی را بدست آوردند.
درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در مسابقات جهانی IEEEXTREME

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، یازدهمین دوره مسابقات برنامه نویسی بین المللی IEEEXTREME با هدف ارتقاء توانایی برنامه نویسی گروهی در بین دانشجویان رشته‌های مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق به همت شاخه دانشجویی IEEE و انجمن علمی کامپیوتر واحد تهران مرکزی و همکاری بنیاد ملی IEEE برای اولین بار در دانشکده فنی و مهندسی واحد تهران مرکزی برگزار شد.

این گزارش حاکی است، در این دوره از مسابقات، دو تیم سه نفره و یک تیم دو نفره و یک تیم یک نفره از دانشکده فنی و مهندسی واحد تهران مرکزی شرکت داشته اند که برای حل ۳۰ سوال برنامه نویسی به مدت ۲۴ ساعت شبانه رو در محل سایت ارشد دانشکده فنی به رقابت پرداختند.

این گزارش حاکی است، تیم H4X0R از دانشکده فنی واحد تهران مرکزی با کسب امتیاز ۳۶۱ موفق به کسب مقام اول در بین دانشگاه های آزاد ، مقام دهم ایران و مقام ۷۱۰ جهان شد.

همچنین تیم BlueScreen با کسب امتیاز ۲۳۲.۴۱ مقام سوم بین دانشگاه های آزاد ، مقام ۱۳ ایران و مقام ۹۶۱ جهان را کسب کرد . تعداد کل تیم های شرکت کننده در این مسابقه سه هزارو ۳۵۰ تیم بود که از ایران ۲۲ تیم شرکت کرده بودند.

مسابقه ی برنامه نویسی IEEE Xtreme یک چالش برنامه نویسی است که در اواسط ماه اکتبر برگزار می شود . طول این ماراتن برنامه نویسی ۲۴ ساعت می باشد و شاخه های دانشجویی به برگزاری مسابقه کمک می کنند و مسابقه دهنده ها در طول مسابقه به رقابت و کسب امتیاز می پردازند .تیم ها حداکثر سه نفره است و هر تیم نیاز به یک ناظر برای ثبت نام نهایی دارد .

بر اساس این گزارش از واحد تهران مرکزی دانشجویان: سپهر محمدی،کیان توکلی و برنا رهنمای فرنود اعضاء تیم H4X0R، سید محمد امین طاهری،آرین حیدری ومحمد دبیری اعضاء تیم BlueScreen، فائزه پهلوان و بهاره نجفی اعضاء تیم IntElligence و سیاوش عابدی اعضای تیم UNKNOWN TEAM‌ با همراهی دکتر محسن جهانشاهی مدیر آموزشی گروه مهندسی کامپیوتر به عنوان ناظر تیم ها در ایندوره از مسابقات حضور بهم رساندند.

گفتنی است، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در بین واحدهای دانشگاه های آزاد اسلامی به عنوان اولین واحدی است که موفق به برگزاری این مسابقه شده است.

امیرحسین ستوده بیدختی
امیرحسین ستوده بیدختی
کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی،کارشناسی عمران آب و فاضلاب دانشگاه شهید عباسپور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*اجباری