مدیریت تغییرات سازمانی در شرکت های پروژه محور با هدف انطباق با شرایط کسب و کار بین المللی ملیکا عسکری ( کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت)

بتن ریزی در زیر آب(احمدرضا سلمانی-مدیریت ساخت-دانشگاه علاءالدوله سمنانی)
09/10/2016
آجرهای سفالی خنک کننده Bloque Termodisipador (ریحانه برش نورد-ارشد مدیریت پروژه و ساخت-آزاد اسلامی واحد یادگار امام)
11/10/2016
نمایش همه مطالب

مدیریت تغییرات سازمانی در شرکت های پروژه محور با هدف انطباق با شرایط کسب و کار بین المللی ملیکا عسکری ( کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت)

اشتراک گذاری
با توجه به کاهش تحریم های غرب علیه ایران نیاز به بین المللی شدن سازمان های ایرانی به جهت مشارکت با سازمان های خارجی بیش از پیش احساس میشود( انصاری،۱۳۹۰). ابزاها سیستم ها و ساز و کار های موجود در شرکت های ایرانی کمابیش قابل ارتقا به سطح رایج در شرکت های خارجی میباشد و در دوران پسا تحریم هم زمینه این ارتقا راحت تر فراهم خواهد شد.  از جمله مواردی که با رعایت آنها میتوان گامی بزرگ در بین المللی شدن برداشت عبارتند از : چابک سازی سازمان و توسعه دیدگاه مدیریت پیشگیرانه، سیستم های مدیریت اطلاعات و منابع انسانی، سیستم های مدیریت ریسک، هزینه، تامین مالی و قراردادها، توسعه اخلاق حرفه ایی و مهارت های ارتباطاتی .
به نظر میرسد همسویی با دیدگاههای نوین مدیریتی، توسعه ابزارهای مدیریتی، بهره گیری از نیروی انسانی توانمند و توسعه اخلاق حرفه ایی، توسعه مهارت های کلامی و برقراری سیستم ارزیابی مستمر برای ثبات بخشیدن به تغییرات عوامل اصلی موفقیت در سازماندهی و مدیریت تحولات و تغییرات سازمانی باشد. برای آسنایی بیشتر با این موضوع اینجا کلیک کنید.
امیرحسین ستوده بیدختی
امیرحسین ستوده بیدختی
کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی،کارشناسی عمران آب و فاضلاب دانشگاه شهید عباسپور

4 Comments

 1. رضا زندی گفت:

  با تشکر از مظلب خوبتون
  چطور میشه این دیدگاهها رو عملیاتی کرد؟

 2. ابوالفضل حاج عباسی گفت:

  با سلام
  مطلب بسیار خوبی بود اگه بشه اطلاعاتی در خصوص بتن های پیش ساخته ای که در محل کارگاه های دریایی نصب میشن مطالبی برام بفرستین ممنون میشم

 3. ابوالفضل حاج عباسی گفت:

  با سلام
  اگه بشه اطلاعاتی در خصوص بتن های پیش ساخته ای که در محل کارگاه های دریایی نصب میشن مطالبی برام بفرستین ممنون میشم

 4. ثنا شعیبی گفت:

  با تشکر از مطلب شما به اعتقاد بنده تبادل اطلاعات و بالابردن سطح تکنولوژی و آموزش مناسب تکنولوژی های جدید می تواند یکی از مهمترین را هها برای وارد شدن به دنیای توسعه و کسب و کار بین المللی باشد. و یکی از مزایای همکاری های بین المللی ورود تکنولوژی های نوین به ایران است که می توان از آنها در پروژه های دیگر استفاده کرد. همانطور که دیده می شود در کشور انگلیس تکنولوژی های مدرن،مشارکت مردمی و یکپارچه سازی در طرح های عمرانی از مهمترین عوامل موفقیت هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*اجباری