اشتراک گذاری

مرحله نهایی اولین دوره مسابقات ملی بتن خودتراکم ایران، چهارم خردادماه ۱۳۹۶ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

اولین دوره مسابقات ملی بتن خودتراکم ایران با هدف ارتقای سطح علمی دانشجویان و آشنایی بیشتر آنان با این نوع بتن و همچنین آزمایش های مختلف آن، اردیبهشت و خرداد ماه ۱۳۹۶ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شده است.

اولین دوره مسابقات ملی بتن خودتراکم ایران در دو مرحله (مرحله اول بصورت غیر حضوری و مرحله دوم به صورت حضوری) برگزار می شود. در مرحله اول، تیم های شرکت کننده از سراسر کشور، آزمونه های بتنی خود را- که قبلا در آزمایشگاه، مطابق آئین نامه مسابقات ساخته اند- به محل دبیرخانه مسابقات ارسال نمودند که پس از آزمایش آزمونه ها، تیم های شرکت کننده بر اساس معیارهای اعلام شده، امتیاز کسب نموده و ۲۰ تیم برتر به مرحله دوم مسابقات راه پیدا خواهند کرد.

در مرحله دوم مسابقات- که در تاریخ ۴ خرداد ماه سال ۹۶ در محل دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد- تیم های راه یافته به مرحله دوم مسابقات، به صورت حضوری بتن را ساخته و آزمایش های مختلف آن را انجام می دهند و همچنین گزارش نحوه رسیدن به طرح اختلاط نهایی را تحویل خواهند داد. پس از ۷ روز عمل آوری آزمونه های بتنی، کمیته برگزاری مسابقات آنها را مورد آزمایش های مختلف، مطابق با این آئین نامه قرار خواهد داد و در نهایت، پس از بررسی گزارش کارها و محاسبه امتیاز نهایی، تیم های برتر معرفی خواهند شد.

مرحله دوم (حضوری) اولین دوره مسابقات ملی بتن خودتراکم ایران، با حضور ۱۶ تیم دانشجویی و ۴ تیم دانشجویان تحت حمایت صنعت، با هدف ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت در روز پنجشنبه چهارم خردادماه در محل دانشگاه علم و صنعت برگزار خواهد شد. همچنین مراسم اختتامیه، همزمان با برگزاری پنجمین کنفرانس ملی  بتن خودتراکم برگزار واز ۳ تیم برتر، با تقدیم گواهی برتر ملی به همراه جوایز، قدردانی به عمل خواهد آمد.

لازم به ذکر است پنجمین کنفرانس ملی بتن خودتراکم ایران و اولین کنفرانس ملی تعمیر و نگهداری سازه های بتنی، روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه ۱۳۹۶ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود. 

امیرحسین ستوده بیدختی
امیرحسین ستوده بیدختی
کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی،کارشناسی عمران آب و فاضلاب دانشگاه شهید عباسپور

1 Comment

  1. Abolfazl گفت:

    هم شهری این متل سال ۹۷ یا اینکه تموم شد بعد انداختیش؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*اجباری