مسابقه مناظره دانشجویی مهارت و کسب و کار در دانشگاه جامع علمی کاربردی

ششمین همایش و جشنواره HSE و پیشگیری از حوادث
17/11/2017
روز جهانی کوهستان، ۱۱ دسامبر، ۲۰ آذر
17/11/2017
نمایش همه مطالب

مسابقه مناظره دانشجویی مهارت و کسب و کار در دانشگاه جامع علمی کاربردی

اشتراک گذاری

مرحله استانی اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی آذر ماه سال جاری در سطح واحدهای استانی دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر بهرامی نسب معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تأسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی این دوره از مسابقات با موضوعات مرتبط با اهداف، مأموریت­ها و رسالت­های این دانشگاه برگزار می شود.

دکتر بهرامی­ نسب هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد فضای با نشاط و مؤثر جهت گفتگو و تعامل دانشجویان با یکدیگر، بالا­بردن مهارت­های ذهنی، کلامی، استدلالی و کار تیمی بین دانشجویان، ایجاد فضای نقد عالمانه و منصفانه در حوزه کسب و کار، گفتمان­سازی مهارت­ورزی، کارآفرینی و اشتغال و نقش دانشگاه های نسل سوم در ایجاد آن عنوان کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی افزود: در سال­های اخیر بیش از ۴۰۰ کرسی آزاد اندیشی در مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور برگزار شده است که این دانشگاه را به عنوان یکی از دانشگاه­های برتر و پیش رو در زمینه برگزاری برنامه­های فرهنگی گفتگومحور مطرح کرده است.

وی به ظرفیت خوب مراکز آموزشی جهت برگزاری چنین مسابقاتی اشاره کرد و گفت: برگزاری موضوعات تخصصی با محوریت اشتغال، مهارت­ورزی و مسائل پیرامونی آن در سطح مسابقات کشوری برای اولین بار است که در سطح دانشگاه­های کشور برگزار می شود که البته در مرحله استانی جهت آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با روش­های مناظره، گزاره­های انتخابی به صورت عمومی از مسائل اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مطرح خواهند شد. اما در مرحله کشوری تیم­های برگزیده به بحث پیرامون گزاره­های تخصصی و مرتبط با اشتغال بپردازند.

یادآور می­شود ثبت نام اولین دوره مسابقات درون دانشگاهی مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاریخ ۲۰ آبان ماه سال جاری از طریق دفاتر فرهنگی مراکز آموزش علمی کاربردی آغاز و تا پایان آبان ماه ادامه خواهد شد.

علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه پس از مطالعه کامل دستورالعمل اجرایی مسابقات و تکمیل فرم­های مربوطه جهت ثبت نام به دفاتر فرهنگی مراکز آموزشی و واحدهای استانی مراجعه نمایند.

 

امیرحسین ستوده بیدختی
امیرحسین ستوده بیدختی

کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی،کارشناسی عمران آب و فاضلاب دانشگاه شهید عباسپور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*اجباری