پیاده سازی مدل هیبریدی SWOT-TOPSIS با رویکرد فازی جهت ارزیابی و رتبه‌بندی بین استراتژی های منابع انسانی و کسب و کار در سازما ن ها (علي اكبر جالسيان-كارشناسي ارشد مهندسی عمران-مديريت ساخت )

توسعه پایدار درزمینه کاهش مصرف انرژی در بزرگراها(شایان مقدری_مهندسی عمران_گرایش عمران)
30/05/2015
عایق های پلی یورتان(الهام رجبی-مهندسی معماری-معماری)
31/05/2015
نمایش همه مطالب

پیاده سازی مدل هیبریدی SWOT-TOPSIS با رویکرد فازی جهت ارزیابی و رتبه‌بندی بین استراتژی های منابع انسانی و کسب و کار در سازما ن ها (علی اکبر جالسیان-کارشناسی ارشد مهندسی عمران-مدیریت ساخت )

اشتراک گذاری

امروزه سرمایه انسانی را می توان دارایی اصلی هر سازمان بر شمرد. شرکت ها برای اطمینان از رشد و بقا نیازمند سرمایه گذاری برای این دارایی ها هستند. لذا تعیین استراتژی های موثر منابع انسانی در این راستا لازم خواهد بود. استراتژی های کسب و کار ممکن است تحت تاثیر عوامل منابع انسانی قرار بگیرند. استراتژی های منابع انسانی با عملی کردن استراتژی های کسب و کار موثر هستند. بدین منظور برای بررسی راه های ادغام و یکپارچگی استراتژی منابع انسانی و کسب و کار، رسیدن به اهداف سازمانی و رشد و تعالی منابع انسانی ضروری می باشد.

لینک

امیرحسین ستوده بیدختی
امیرحسین ستوده بیدختی
کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی،کارشناسی عمران آب و فاضلاب دانشگاه شهید عباسپور

2 Comments

 1. بهاره دهکردنژادیان گفت:

  از آنجا که امروزه منابع انسانی با ارزشترین عامل تولید و مهمترین سرمایه هر سازمان و منبع اصلی زاینده مزیت رقابتی و ایجادکننده قابلیتهای اساسی هر سازمان است، یکی از عمده ترین برنامه‌ریزیهای سازمانی، برنامه‌ریزی منابع انسانی است. عامل مهم برای وجود برنامه‌ریزی منابع انسانی، برنامه‌ریزی جهت نیل به نیازهای مهارتی، آموزشی و درنهایت بهسازی منابع انسانی است
  در ادامه این مطلب مطالعه مقاله استراتژی های کارکردی مدیریت منابع انسانی (مولف/مترجم: حسین صامعی) را در لینک زیر را به دوستان پیشنهاد می کنم.
  لینک: http://system.parsiblog.com/Posts/821//
  با تشکر از مطالب مفید شما

  • علی اکبر جالسیان گفت:

   بله همینطور که گفتید بحث منابع انسانی از اهمیت برخوردار بوده حتی در گذشته و امروزه هم توجه خاصی به این مقوله میشود به طور خاص در فیلد مدیریت پروژه. متشکرم از توجه شما به این مهم و ممنون از اینکه در تکمیل این مطلب، لینک مکملی را در اختیار دیگران قرار دادید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*اجباری