کنفرانس ملی مدیریت پروژه و ساخت و حمایت همه جانبه راه و شهرسازی استان تهران در پیشبرد نهضت علمی کشور(امیرحسین ستوده بیدختی-ارشد مدیریت ساخت)

اشتراک گذاری

دومین کنفرانس ملی مدیریت پروژه و ساخت با محوریت پژوهش های نوین در مدیریت ساخت در روز دهم یهمن ماه ١٣٩۴ در اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برگزار شد. هدف از برگزاری این همایش، ‌توسعه شبکه¬ ارتباطی بین صاحب‌نظران مدیریت ساخت و پروژه و فراهم‌سازی بستر مناسب برای انتقال دانش و تجربیات بین اهالی صنعت، دانشگاهیان و دانشجویان می باشد. محورهای اصلی همایش شامل مدل سازی اطلاعات ساختمان، تکنیکهای جدید مدیریت پروژه، پیمان و قرارداد، تکنولوژی بتن و روش ساخت و توسعه پایدار در صنعت ساخت می باشد.

لینک

امیرحسین ستوده بیدختی
امیرحسین ستوده بیدختی
کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی،کارشناسی عمران آب و فاضلاب دانشگاه شهید عباسپور

1 Comment

  1. ابوالفضل حاج عباسی گفت:

    با سلام ضمن خسته نباشید از زحمات شما
    برای بالا بردن سطح علمی دانشجویان و پرسنل شاغل در دستگاه های تخصصی برگزاری کنفرانس ها و کارگاه های تخصصی یکی از لازمه های اساسی می باشد لذا برگزاری این کنفرانس نیز منجمله از این امور است. برگزاری این گردهمایی ها به لحاظ ویژه بودن بسیار حساس و سخت می باشد لذا می طلبد دستگاه های دولتی و خصوصی و اجرایی کشور حمایت های خاص مادی و معنوی را به نحو شایسته انجام دهند به شما نیز مجددا خسته نباشید می گویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*اجباری